HubSpot All-In-One Marketing - Forms, Popups, Live Chat - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: We're sorry to see you go
fi: Ikävää nähdä sinun lähtevän

en: If you have a moment, please let us know why you're deactivating the plugin
fi: Jos sinulla on hetki aikaa, kerro meille miksi otat lisäosan pois käytöstä.

en: I can't sign up or log in
fi: En voi rekisteröityä tai kirjautua sisään

en: The plugin is impacting website performance
fi: Lisäosa vaikuttaa verkkosivuston suorituskykyyn

en: The plugin isn't working
fi: Lisäosa ei toimi

en: The plugin isn't useful
fi: Tämä lisäosa ei ole hyödyllinen

en: Temporarily disabling or troubleshooting
fi: Otetaan väliaikaisesti pois käytöstä tai tehdään vianmääritystä

en: Other
fi: Muu

en: Feedback
fi: Palaute...

en: Submit & deactivate
fi: Lähetä ja ota pois käytöstä

en: Skip & deactivate
fi: Ohita ja ota pois käytöstä

en: Hubspot
fi: HubSpot

en: Select the content type HubSpot Analytics uses to track this page
fi: Valitse sisältötyyppi, jota HubSpot-analytiikka käyttää tämän sivun seurantaan.

en: Detect Automatically
fi: Havaitse automaattisesti

en: Blog Post
fi: Blogijulkaisu

en: Knowledge Article
fi: Tietämysartikkeli

en: Landing Page
fi: Aloitussivu

en: Listing Page
fi: Luettelosivu

en: Standard Page
fi: Vakiosivu

en: User Guide
fi: Käyttöopas

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Live Chat
fi: Live-chat

en: Contacts
fi: Yhteystiedot

en: Email
fi: Sähköposti

en: Lists
fi: Luettelot

en: Reporting
fi: Raportointi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Upgrade
fi: Päivitä

note: translators: %1$s: Plugin current version %2$s: PHP required version
en: HubSpot All-In-One Marketing %1$s requires PHP %2$s or higher Please upgrade WordPress first
fi: HubSpotin All-In-One-markkinointi %1$s vaatii PHP %2$s tai uudemman. Päivitä ensin WordPress.

note: translators: %1$s: Plugin current version %2$s: WordPress required version
en: HubSpot All-In-One Marketing %1$s requires WordPress %2$s or higher Please upgrade WordPress first
fi: HubSpotin All-In-One-markkinointi %1$s vaatii WordPress%2$s:n tai uudemman. Päivitä ensin WordPress.

note: translators: %1$s: HTML anchor opening tag %2$s: HTML anchor closing tag
en: The HubSpot plugin is not connected right now To use HubSpot tools on your WordPress site, %1$sconnect the plugin now%2$s
fi: HubSpot-lisäosaa ei ole yhdistetty juuri nyt. Jos haluat käyttää HubSpot-työkaluja WordPress-sivustollasi, %1$syhdistä lisäosa nyt%2$s.

en: Dismiss this notice
fi: Hylkää tämä ilmoitus.

note: translators: %1$s: Current user name or nickname
en: Hey %1$s,
fi: Hei %1$s

note: translators: %1$s: HTML anchor opening tag %2$s: HTML anchor closing tag
en: Have you got 2 minutes to complete %1$sthis survey%2$s about the HubSpot for WordPress plugin?
fi: Onko sinulla kaksi minuuttia aikaa osallistua %1$stähän kyselyyn%2$s HubSpotin WordPress-lisäosasta?

en: We read every response Your feedback helps our team make the improvements that you need the most
fi: Luemme jokaisen vastauksen. Palautteesi auttaa tiimiämme tekemään parannuksia, joita tarvitset eniten.

en: HubSpot for WordPress Team
fi: HubSpot WordPress Teamille

en: Thanks,
fi: Kiittäen

en: Leave us a review | link opens in a new tab
fi: Jätä meille arvostelu | linkki avautuu toisessa välilehdessä

en: Form
fi: Lomake

en: Meetings Scheduler
fi: Kokousten aikatauluttaja

en: Fetch Proxy Maps Schedule
fi: Nouda välityspalvelinkarttojen aikataulu
